Napisz lub zadzwoń.

Możesz również odwiedzić nas na Facebooku oraz Instagramie i zostawić wiadomość prywatną. Czekamy na Ciebie!

Kontakt

05-126 Nieporęt

Phone: +48 602 255 731

Mobile: +48 509 153 558

Często zadawane pytania

Wychodzimy z założenia, że jeśli nie podjęliśmy jeszcze decyzji dotyczącej podjęcia współpracy, to nieuczciwe byłoby pobieranie opłat za sporządzenie wyceny – u nas jest ona całkowicie darmowa. Czas oczekiwania na wycenę po dostarczeniu wymagań, które pozwolą na jej wykonanie, to ok 2 dni robocze.
Tak samo jak w przypadku wyceny, pomiary pomieszczeń, w których mają znajdować wyprodukowane przez nas meble na wymiar są całkowicie darmowe.

Od momentu podpisania umowy obligujemy się do dostarczenia gotowego produktu w ciągu dwóch miesięcy. Zazwyczaj trwa to szybciej jednak jest to uzależnione ilości zamówień w danym okresie czasu.

Jesteśmy otwarci na każdą formę kontaktu, lecz bez wątpienia najszybszym sposobem jest rozmowa telefoniczna. Wtedy też ustalamy dalszy plan działania oraz umawiamy się na pomiary pomieszczeń w celu wykonania wyceny. Można również napisać do nas wiadomość e-mail lub skontaktować się za pośrednictwem social mediów.

Oczywiście, jest to element naszej pracy – bardzo często Klienci zgłaszają się z prośbą poprawienia lub dokończenia realizacji po innym stolarzu, który nie do końca się spisał. Zapraszamy również do czytania naszego artykułu, w którym podajemy kilka cennych porad dotyczących tego, jak nie paść ofiarą „fachowca”.