Zobacz wszystkie zdjęcia

Kuchnia na wymiar

Kuchnia na wymiar lub mówiąc inaczej, kuchnia na zamówienie, jest naszą specjalizacją – doświadczenie w tej dziedzinie zbieramy od niespełna 30 lat i czujemy się w tym bardzo dobrze i swobodnie niczym ryba w wodzie. Do produkcji mebli wychodzących z naszego zakładu wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości oraz korzystamy z akcesoriów meblowych czołowych producentów na rynku, a to wszystko po to, aby mogli Państwo cieszyć się ze swoich kuchni przez długie.

Kuchnia na zamówienie ma dla nas bardzo duże znaczenie, ponieważ często jest ona miejscem, w którym spędzamy dużo czasu – w związku z tym musi być ona bardzo dokładnie przemyślana, a wykorzystane do jej stworzenia materiały i akcesoria meblowe muszą być niezawodne.

Poniżej prezentujemy zestawienie zdjęć, z których każda kuchnia na wymiar jest inna – nie ma dwóch takich samych.

Każda kuchnia na wymiar wychodząca z naszego zakładu jest doskonale dostosowana do potrzeb jej właściciela.

Zapraszamy Państwa również do śledzenia naszych profili na platformach społecznościowych – jesteśmy tam dostępni całą dobę – Facebook lub Instagram. Zapraszamy do kontaktu!

Co warto wiedzieć przed zamówieniem kuchni na wymiar?

Ile kosztuje kuchnia na wymiar?

Ciężko jest udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Kuchnia na wymiar ma to do siebie, że jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb użytkownika, a więc rozbieżności cenowe są bardzo duże. W celu wyceny najlepiej skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ile trwa realizacja?

Od momentu podpisania umowy mamy dwa miesiące na wykonanie zamówienia. Czasami trwa to dużo krócej, a czasami dłużej – w zależności od wielkości realizacji oraz od tego, ilu klientów czeka na swoje zamówienia przed Państwem.

Z czego robi się kuchnie?

Korpusy szafek, czyli ich szkielety tworzymy w większości przypadków z płyty meblowej – w różnych kolorach, lecz najczęściej białe. Można je też zrobić z MDF, różnych tworzyw lub drewna, natomiast należy mieć na uwadze to, że cena rośnie.

Fronty szafek oraz szuflad wykonujemy najczęściej z MDF lakierowanego w półmacie lub połysku – możliwe jest również frezowanie różnych kształtów. Możliwe są również czoła fornirowe, drewniane oraz z tworzyw.

W czym kuchnie na wymiar są lepsze od gotowych kuchni?

Kuchnia na wymiar ma przede wszystkim taką przewagę nad gotowymi kuchniami, że nieważne są wymiary pomieszczeń – do każdego się zmieści. Kuchnia na wymiar to też staranność wykonania, przemyślana struktura mebli oraz wyjątkowość.

Jak przebiega proces zamawiania kuchni na wymiar?

Kontakt

Zgłaszają Państwo mailowo lub telefonicznie zainteresowanie korzystania z naszych usług. Podczas rozmowy ustalamy jak należy się przygotować do kolejnych etapów.

Wycena

W oparciu o Państwa szacunkowe pomiary pomieszczenia oraz przybliżoną wizję na kuchnie na wymiar, wysyłamy Państwu wstępną wycenę całej pracy.

Pomiary

Spotykamy się w miejscu wykonywania realizacji, w celu dokładnego zmierzenia pomieszczenia, aby meble pasowały idealnie.

Realizacja

Po podpisaniu umowy i omówienia terminu realizacji, zajmujemy się stworzeniem dla Państwa wymarzonej kuchnia na wymiar.

Montaż

Po wielu dniach prac twórczych w naszym zakładzie, we wskazane miejsce przyjeżdża ekipa montażowa i instaluje kuchnię na wymiar tam, gdzie jej miejsce.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

05-126 Nieporęt

Phone: +48 602 255 731

Mobile: +48 509 153 558