Czym się zajmujemy?

Jesteśmy wielopokoleniową rodzinną firmą zajmującą się produkcją najwyższej jakości mebli na zamówienie.

Firma powstała w 1992 roku i od tego czasu cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów – głównie z polecenia. Świadczy to o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług i jest naszą wizytówką.

Nasza pracownia znajduje się nieopodal Radzymina pod Warszawą. Posiadamy niezbędny sprzęt potrzebny do kompleksowej produkcji mebli od początku do końca. Jesteśmy profesjonalistami, którzy nie wyjdą z montażu, póki każdy najmniejszy element projektu nie będzie dopieszczony.

Przez wiele lat obecności na rynku meblarskim zbieramy doświadczenie niezbędne do wykonywania mebli na zamówienie. Potrafimy zaprojektować meble tak, aby były idealnym odzwierciedleniem osobowości klienta.

Black furniture

Podejmując z nami współpracę możesz mieć pewność, że dostarczymy Ci dokładnie takie meble na zamówienie, jakich potrzebujesz. Wszystko zaprojektujemy, wyprodukujemy, dostarczymy, zamontujemy i posprzątamy tak, aby nie było widać po nas śladu.

Kuchnie na wymiar są naszą specjalnością. Pomożemy w zaprojektowaniu estetycznej i funkcjonalnej zabudowy kuchennej oraz doradzimy Państwu przy wyborze odpowiednich materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość wykonania.

Meble łazienkowe, które będą idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Wykonujemy szafki umywalkowe, zabudowy nad gebberit oraz zabudowy pralek i suszarek. Zaprojektujemy i doradzimy w jaki sposób najlepiej zagospodarować funkcjonalną łazienkę.

Zabudowy meblowe na każdy możliwy wymiar z nieograniczonej ilości materiałów i kolorów. Specjalizujemy się w szafach wnękowych oraz wolnostojących, garderobach i komodach. Oferujemy również zabudowy RTV, zabudowy kaloryferów, pawlacze, biurka i łóżka na zamówienie.

Proces

Meble na zamówienie to nie tylko umiejętność składania i montowania – potrzebny jest przemyślany i sprawdzony system pracy.

PROJEKTOWANIE

Kreatywna i zarazem analityczna część naszej pracy. Każdy element mebli musi być bardzo dokładnie przeliczony, aby wszystko do siebie pasowało – tutaj każdy milimetr ma znaczenie!

PRODUKCJA

To wszystko co starannie zaprojektowaliśmy, teraz przenosimy do rzeczywistości. Budujemy meble na zamówienie w oparciu o projekty z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły.

MONTAŻ

Wszystko co stworzyliśmy w naszej pracowni zostaje przetransportowane oraz zamontowane w wyznaczonym miejscu realizacji. Po zakończeniu prac montażowych wszystko dokładnie czyścimy, aby nie pozostał po nas ślad.

PAMIĘTAJ

„Jakość pamięta się dużo dłużej niż cenę.” – Gucci

Kontakt

05-126 Nieporęt

Phone: +48 602 255 731

Mobile: +48 509 153 558